Pirotechnika

Oferta

Petardy fajerwerkiMoglibyśmy wymienić: petardy, fajerwerki, sztuczne ognie, flary, fontanny rzymskie. Ale nie, nie o to nam chodzi!

Nasza oferta jest kompleksowa. Zapewniamy całkowitą oprawę pirotechniczną danej imprezy. To tylko od Was zależy czy skorzystacie z wszystkich proponowanych przez nas atrakcji czy też zadowolicie się jedynie częścią naszego pirotechnicznego tortu.

Co proponujemy?

  • Występ fireshow. Taniec z ogniem w rytm puszczanej muzyki. Wykorzystujemy specjalne akcesoria do żonglerki, plujemy ogniem, układamy płomienne kształty. Fireshow stanowi świetne dopełnienie każdej imprezy plenerowej.
  • Pirotechnika sceniczna. Zapewniamy oprawę koncertów oraz przedstawień teatralnych. Oferujemy sztuczne ognie, fontanny oraz innego rodzaju race i fajerwerki, które urozmaicają występy artystyczne. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz profesjonalizm.
  • Pirotechnika plenerowa. Wykorzystywana podczas imprez plenerowych, dużych festiwali rockowych oraz imprez techno. Kapitalnie wyglądające petardy i fajerwerki. Prawdziwy spektakl pirotechniczny, który odbywa się ciężko w rytm muzyki granej na żywo.

Macie jakieś inne pomysły? Piszcie na nasz adres kontaktowy – zobaczymy co da się zrobić!