Pirotechnika

Fajerwerki

FajerwerkiFajerwerki używane przy pirotechnice scenicznej to zaawansowane materiały pirotechniczne, których obsługa jest dozwolona tylko i wyłącznie przez doświadczone osoby, które mają już za sobą niejeden pokaz fajerwerków. Wiąże się to z tym, że nasza grupa odpowiedzialna jest za bezpieczeństwo artystów oraz publiczności.

Co wykorzystujemy?

  • projektor ognia – wystrzeliwuje ogień, często używany jako fontanna ognia za plecami zespołu. Wysokość płomienia steruje się poprzez ustalenie odpowiedniej ilości gazu.
  • potrójne projektory ognia – dają 3 różne flary ognia, które strzelają na różną wysokość oraz mienią się różnymi kolorami.
  • wytwornica dymu – daje efekt chmury dymu, która szybko znika. Łatwo nią sterować oraz ustalać wielkość i wysokość płomienia.

Nasza pirotechnika sceniczna jest sterowana przy pomocy komputera. Dzięki temu możemy kontrolować wybuchy petard oraz programować je wedle grającej na scenie muzyki. Nasza pirotechnika sceniczna jest całkowicie bezpieczna. Posiadane przez nas petardy i fajerwerki posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty jakości.